Verhuur van ski’s en skischoenen voor volwassenen en kinderen

SkiRun start aankomend seizoen met het verhuren van ski’s voor beginners, licht gevorderden en gevorderde skiërs!
Ook voor de kinderen gaan wij ski’s, stokken, schoenen en helmen verhuren en hebben daarnaast nog een erg interessant kindergroeiplan.

Verhuur van ski’s

SkiRun gaat vanaf november 2018 skimateriaal voor uw wintersportvakantie verhuren, voor kinderen en voor volwassenen. Voor beginners, licht gevorderden en gevorderde skiërs!

Wij gaan twee merken verhuren; Elan, al jaren toonaangevend als het gaat om het innoveren van de ski en daarnaast het Nederlandse merk Turner! Het nieuwe Nederlandse skimerk Turner is ontworpen door Rick Draijer. We gaan de Endurance Sport Cruiser en de Endurance Sport Cruiser + verhuren. De kinderski’s zijn allemaal van het merk Turner. Neem alvast een kijkje op www.turnersports.nl

Wat kun je van ons verwachten.

  • scherpe prijs
  • nieuwe top ski’s van het merk Elan of Turner
  • perfect geslepen en (met de hand!) gewaxt voor optimale grip en draaigemak
  • inclusief stokken, skihoes en/of skischoentas

Interesse?

Om uw reservering voor het huren van het materiaal in orde te maken, verzoeken wij u vriendelijk om langs te komen bij onze balie voor het aanmeten van het materiaal.

Indien u erg tevreden bent over de ski’s waarop u geskied heeft tijdens uw vakantie, vraagt u bij ons na over de mogelijkheden van verhuur – verkoop! Zowel mogelijk voor de kinderski’s als de volwassen ski’s.

WEEKPRIJZEN* (10 dgn.)

Volwassene
Kids (t/m 12 jr)BeginnerLicht GevorderdGevorderd
Ski’s45
6585100
Schoenen20353535
Schoenen/Ski’s (set)nvt95115130
Stokkennvt7,507,507,50
Schoenen/Ski’s/Stokken (set)60100120135
Helm12,50151515
Totale set70110130150

WEEKEND VERBLIJF* (5 dgn., do-ma of vrij-di)

Volwassene
BeginnerLicht GevorderdGevorderd
Ski’s40
5060
Schoenen202020
Schoenen/Ski’s (set)556575
Stokken555
Schoenen/Ski’s/Stokken (set)607080
Helm101010
Totale set67,5077,5097,50

* prijzen in euro’s €

“Practice makes perfect”